POTEMA®

POTEMA

Firma POTEMA® znana jest na całym świecie z czyszczenia na sucho materacy, dywanów i wykładzin oraz tapicerek. Z takiego sposobu utrzymywania higienicznych warunków korzystają hotele, pensjonaty, szpitale i osoby prywatne w wielu krajach. System POTEMA® stosowany jest w najlepszych hotelach na świecie m.in. w najdroższym i najbardziej luksusowym Burj Al Arab w Dubaju. Wiele wiodących sieci hotelowych, a także mniejszych hoteli i pensjonatów na całym świecie, dbając o swoich klientów (szczególnie alergików) korzysta z usług firmy POTEMA®.

Naszym głównym celem – poprzez walkę z roztoczami i ich odchodami – jest skuteczne przeciwdziałanie alergii. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu produktów i urządzeń marki POTEMA®.

Oferujemy nasze usługi dla Klientów indywidulanych oraz instytucjonalnych (biur, hoteli, pensjonatów i innych firm). Oferujemy usługi na miejscu u Klienta, czyścimy materace, dywany i wykładziny oraz tapicerkę meblową i samochodową.

Czyszczenie materaców

Oferujemy usługę niespotykaną dotąd na polskim rynku - niemiecka technologia i jakość, aby zapewnić spokojny sen Tobie i Twojej Rodzinie! Docenią to przede wszystkim alergicy i astmatycy, a szczególnie rodzice małych dzieci.

Domowe sposoby - zwykły odkurzacz i środki czystości dostępne w sklepach nie wystarczą. A skorzystanie z usług niesprawdzonej firmy sprzątającej, wykorzystującej środki chemiczne i wodę lub parę do prania materacy, może nawet pogorszyć sytuację! Być może część roztoczy zostanie wyeliminowanych, ale ich odchody nie zostaną usunięte. Wilgoć natomiast przyśpieszy rozwój m.in. bakterii, roztoczy, grzybów i pleśni. Efekt może więc być odwrotny od zamierzonego.

Jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z wyspecjalizowanej firmy świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Na całym świecie od wielu lat (od 1989 roku!) klienci indywidualni oraz hotele, pensjonaty itd. mogli się przekonać o wyjątkowości i skuteczności urządzeń POTEMA®.

Teraz dostępne także w Polsce!

 


Przedstawicielstwo firmy POTEMA® na Górny Śląsk usługi wykonuje między innymi w niżej wymienionych miastach woj. śląskiego: Gliwice i powiat Gliwicki, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Katowice, Tychy, Tarnowskie Góry i powiat Tarnogórski, Będzin i powiat Będziński, Dąbrowa Górnicza i powiat Dąbrowski, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Mikołów i powiat Mikołowski, Tychy, powiat Bieruńsko-Lędziński. Ponadto możemy obsłużyć miasta: Częstochowa i okolice, Rybnik i okoliczne miasta, Bielsko-Biała i okolice.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

 


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje w Polityce cookies.